A Score to Settle Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı 339 Görüntülenme

A Score to Settle Full HD İzle

A Score To SettleA Score to Settle, hapishaneden çıkmasının sonrasında eski çetesine karşı kanlı bir intikam planı hazırlayan bir adamın öyküsünü husus ediyor. Frankie Carver, ölümcül bir hastalığa yakalanınca, zor şartlarda yaşadığı 19 senenin sonrasında cezaevinden serbest bırakılır. Yıllar sonra özgürlüğüne kavuşan fakat yaşam sürdürmek amacıyla kısa bir zamanı kalan Frankie’nin ilk işi, seneler evvelce ardında bırakmak mecburiyetinde kaldığı oğlunu bulmak olur. Frankie, bir yandan oğlu ile tekrardan etkileşim kurmaya çalışırken bir yandan da evvelceden dahil bulunduğu çetesine karşı kanlı bir intikam planı hazırlar. Son günlerini yaşam sürdüren ve hayatta kaybedecek bir şeyi kalmayan Frankie, eski çete üyelerini tek tek cezalandırmak amacıyla harekete geçer.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

A Score to Settle Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. A Score to Settle Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  A Score To SettleA Score to Settle, hapishaneden çıkmasının sonrasında eski çetesine karşı kanlı bir intikam planı hazırlayan bir adamın öyküsünü husus ediyor. Frankie Carver, ölümcül bir hastalığa yakalanınca, zor şartlarda yaşadığı 19 senenin sonrasında cezaevinden serbest bırakılır. Yıllar sonra özgürlüğüne kavuşan fakat yaşam sürdürmek amacıyla kısa bir zamanı kalan Frankie’nin ilk işi, seneler evvelce ardında bırakmak mecburiyetinde kaldığı oğlunu bulmak olur. Frankie, bir yandan oğlu ile tekrardan etkileşim kurmaya çalışırken bir yandan da evvelceden dahil bulunduğu çetesine karşı kanlı bir intikam planı hazırlar. Son günlerini yaşam sürdüren ve hayatta kaybedecek bir şeyi kalmayan Frankie, eski çete üyelerini tek tek cezalandırmak amacıyla harekete geçer.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  A Score To Settle

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Christian Swegal

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?