Accident Man – Kaza Adamı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 4,365 Görüntülenme

Accident Man – Kaza Adamı izle

Mike Fallon (Scott Adkins) bölümünde bir numaralı bir kiralık katildir en mühim özelliği öldürdüğü insanları normal ölmüş gibi göstermektir. Yani öldürdüğü kimi kurbanı trafik kazası geçirmiş kimisi balkondan düşmüş kimisi intihar etmiş gibi göstermektir. Mike ; bu işi yapar iken kız dostu ölünce durumdan gerektiğince çok kuşku duyacak ve bir şekilde düşmanları doğrulusunda öldürüldüğünü düşünerek karşısına bir orduyu alacak şekilde harp çıkartacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Accident Man – Kaza Adamı izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Accident Man – Kaza Adamı izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Mike Fallon (Scott Adkins) bölümünde bir numaralı bir kiralık katildir en mühim özelliği öldürdüğü insanları normal ölmüş gibi göstermektir. Yani öldürdüğü kimi kurbanı trafik kazası geçirmiş kimisi balkondan düşmüş kimisi intihar etmiş gibi göstermektir. Mike ; bu işi yapar iken kız dostu ölünce durumdan gerektiğince çok kuşku duyacak ve bir şekilde düşmanları doğrulusunda öldürüldüğünü düşünerek karşısına bir orduyu alacak şekilde harp çıkartacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?