Adaletsiz Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
436 Görüntülenme

Adaletsiz Full HD İzle

Bir zanlıya uyguladıkları fiziksel şiddet görüntülerinin medyaya sızdırılması sonucu açığa alınan iki polis memuru Brett Ridfeman ve Anthony Lurasetti'nin hikayesi ve adalet kavramının yerini suç kavramlarının alması anlatılacak. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Adaletsiz Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Adaletsiz Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

Telif Hakkı Nedeni ile Kaldırılmıştır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bir zanlıya uyguladıkları fiziksel şiddet görüntülerinin medyaya sızdırılması sonucu açığa alınan iki polis memuru Brett Ridfeman ve Anthony Lurasetti'nin hikayesi ve adalet kavramının yerini suç kavramlarının alması anlatılacak. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Dragged Across Concrete

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  S. Craig Zahler

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?