American Exit Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 316 Görüntülenme

American Exit Full HD İzle

American Exit Full HD İzleCharlie eşi Sofia'dan 5 sene evvelce ayrılmıştır ve son bir senedir da oğlu Leo'yu bile görmeye gelmemiştir. Fakat bir an da Charlie tekrardan meydana çıkar ve eski eşinden oğulları Leo'yu hafta sonu amacıyla yanına vermesini ister. Sofia bir an da Charlie'yi karşısında görünce şaşırır ve muhakkak oğlunu alamayacağını söyler. Charlie, Sofia'nın izin vermeyeceğini anladığından diğer bir plan yapar ve oğlu Leo'yu kendisi gidip alır ve zorla da olsa hafta sonunu yanısıra geçirmesi amacıyla ikna eder. Baba ve oğul beraber uzun bir yolculuğa çıkarlar fakat Leo şu ana kadar tanımadığı babasının gerçekte kim olduğunu ve ailesini namacıyla 5 sene evvelce bıraktığını anlayacaktır ama bu serüven ve duygu dolu yolculukta ne baba ne de oğlu tam olarak güvende değillerdir zira Leo'nun hiç de gözünün tutmadığı adamlar Charlie'yi bir gölge gibi izlemektedir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

American Exit Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. American Exit Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  American Exit Full HD İzleCharlie eşi Sofia'dan 5 sene evvelce ayrılmıştır ve son bir senedir da oğlu Leo'yu bile görmeye gelmemiştir. Fakat bir an da Charlie tekrardan meydana çıkar ve eski eşinden oğulları Leo'yu hafta sonu amacıyla yanına vermesini ister. Sofia bir an da Charlie'yi karşısında görünce şaşırır ve muhakkak oğlunu alamayacağını söyler. Charlie, Sofia'nın izin vermeyeceğini anladığından diğer bir plan yapar ve oğlu Leo'yu kendisi gidip alır ve zorla da olsa hafta sonunu yanısıra geçirmesi amacıyla ikna eder. Baba ve oğul beraber uzun bir yolculuğa çıkarlar fakat Leo şu ana kadar tanımadığı babasının gerçekte kim olduğunu ve ailesini namacıyla 5 sene evvelce bıraktığını anlayacaktır ama bu serüven ve duygu dolu yolculukta ne baba ne de oğlu tam olarak güvende değillerdir zira Leo'nun hiç de gözünün tutmadığı adamlar Charlie'yi bir gölge gibi izlemektedir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  American Exit

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Tim McCann

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?