AntMan ve Wasp 2018 Türkçe Dublaj İzle 720p
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 707 Görüntülenme

AntMan ve Wasp 2018 Türkçe Dublaj İzle 720p

AntMan ve Wasp Ant-Man and The Wasp filmi 2018 8.0 720pScott Lang (Paul Rudd), Ant-Man olmanın verdiği yükle bir baba olarak sorumluluklarını dengelemeye çalışmaktadır. Ancak Hank Pym (Michael Douglas) ve Hope van Dyne (Evangeline Lilly) acil bir görev için yardımını istediğinde bir ortakla çalışması gerekir. Hope, Wasp olarak Ant-Man'in yanında yer alacaktır.Yorumlarınız çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. AntMan ve Wasp -Ant-Man and The Wasp Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

AntMan ve Wasp 2018 Türkçe Dublaj İzle 720p | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. AntMan ve Wasp 2018 Türkçe Dublaj İzle 720p | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    AntMan ve Wasp Ant-Man and The Wasp filmi 2018 8.0 720pScott Lang (Paul Rudd), Ant-Man olmanın verdiği yükle bir baba olarak sorumluluklarını dengelemeye çalışmaktadır. Ancak Hank Pym (Michael Douglas) ve Hope van Dyne (Evangeline Lilly) acil bir görev için yardımını istediğinde bir ortakla çalışması gerekir. Hope, Wasp olarak Ant-Man'in yanında yer alacaktır.Yorumlarınız çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. AntMan ve Wasp -Ant-Man and The Wasp Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?