Aşk Şarkısı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 730 Görüntülenme

Aşk Şarkısı izle

Bütün yaşamı müzik olan 27 yaşında olan Kaan'ın öyküsünü esas alan Aşk Şarkısı filminde, Meşhur pop yıldızı Ahsen'in adam arkadaşıdır. Ama zamanla Ahsen şöhret kazandıkça bu ilişkiden ile Kaan'dan sıkılmış, onu aldatmaya başlamıştır. Bundan Kaan'ın haberi yoktur. Ta ki tek stüdyo kaydı sırasında Ahsen'i oyuncu sevgilisiyle telefonda konuşurken yakalayana dek. Sonrası zaman Ahsen ve Kaan, Kaan'ın yalvarmalarına karşın Ahsen'in kararlılığı ve ayrılırlar. Ahsen apar topar Kaan'la vedalaşıp gider; zira hiç zaman kaybetmeden yeni sevgilisiyle tatil için yola çıkacaktır. Kaan dostu Hakan'dan Ahsen ile sevgilisinin hangi pansiyona gittiklerini öğrenmesini ister. Ile böylece adresi alan Kaan, külüstür sevgilisi Ahsen'in peşinden kaldıkları pansiyona gider. Emeli onu geri kazanmaktır. Bu hususta ona takviye edecek şahıs ise pansiyonda kat görevlisi olarak gayret gösteren Rüya'dır. Rüya'nın en devasa hayali ise yarım bıraktığı üniversiteye geri dönüp psikoloji okumaktır. Aşk acısıyla Ahsen'i geri kazanmak için her tür şekle giren şaklabanlık yapmış Kaan, türlü gülünç ile komik vaziyetlere kendisini sokar. Düş birkaç defa buna tanık gerçekleşir ile tek zaman dayanamayıp, ona, yaptıklarının hatalı olduğunu ile tek kadının kalbinin bu tür fethedilmeyeceğini söyler. Kaan bunun yolunun ne olduğunu sorunca da Düş Kaan'ın akıl hocalığına başlar ile ona her sabah tüyolar verir. Nihayetinde Düş ile Kaan sıkı tek çift olurlar ile Kaan'ı değiştirip sünepe ezik halinden kurtarıp, cool, karizma, seksi, çekici tek adam yapma yoluna girerler. Rüya'nın verilen taktiklerle değişmye gayret gösteren Kaan yeniden defa gülünç vaziyetlere düşecektir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Aşk Şarkısı izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Aşk Şarkısı izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bütün yaşamı müzik olan 27 yaşında olan Kaan'ın öyküsünü esas alan Aşk Şarkısı filminde, Meşhur pop yıldızı Ahsen'in adam arkadaşıdır. Ama zamanla Ahsen şöhret kazandıkça bu ilişkiden ile Kaan'dan sıkılmış, onu aldatmaya başlamıştır. Bundan Kaan'ın haberi yoktur. Ta ki tek stüdyo kaydı sırasında Ahsen'i oyuncu sevgilisiyle telefonda konuşurken yakalayana dek. Sonrası zaman Ahsen ve Kaan, Kaan'ın yalvarmalarına karşın Ahsen'in kararlılığı ve ayrılırlar. Ahsen apar topar Kaan'la vedalaşıp gider; zira hiç zaman kaybetmeden yeni sevgilisiyle tatil için yola çıkacaktır. Kaan dostu Hakan'dan Ahsen ile sevgilisinin hangi pansiyona gittiklerini öğrenmesini ister. Ile böylece adresi alan Kaan, külüstür sevgilisi Ahsen'in peşinden kaldıkları pansiyona gider. Emeli onu geri kazanmaktır. Bu hususta ona takviye edecek şahıs ise pansiyonda kat görevlisi olarak gayret gösteren Rüya'dır. Rüya'nın en devasa hayali ise yarım bıraktığı üniversiteye geri dönüp psikoloji okumaktır. Aşk acısıyla Ahsen'i geri kazanmak için her tür şekle giren şaklabanlık yapmış Kaan, türlü gülünç ile komik vaziyetlere kendisini sokar. Düş birkaç defa buna tanık gerçekleşir ile tek zaman dayanamayıp, ona, yaptıklarının hatalı olduğunu ile tek kadının kalbinin bu tür fethedilmeyeceğini söyler. Kaan bunun yolunun ne olduğunu sorunca da Düş Kaan'ın akıl hocalığına başlar ile ona her sabah tüyolar verir. Nihayetinde Düş ile Kaan sıkı tek çift olurlar ile Kaan'ı değiştirip sünepe ezik halinden kurtarıp, cool, karizma, seksi, çekici tek adam yapma yoluna girerler. Rüya'nın verilen taktiklerle değişmye gayret gösteren Kaan yeniden defa gülünç vaziyetlere düşecektir.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?