Aşk Tanrısı Cupid
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
711 Görüntülenme

Aşk Tanrısı Cupid

Yunan mitolojisinde "Eros", Roma mitolojisinde ise "Cupid" olarak tanınan Mars ve Venüs'ün oğlu olan aşk Tanrısının öyküsünün gerçekte bize hatalı anlatıldığı ve sevgilisi Psyche'ın annesi Venüs'ün kıskançlığı yüzünden Cupid'i kandırması üstüne ölmesiyle yer altında dünyasına gidip çağırıldığında edebiyete kadar sevgiyi yok edecek bir iblise dönüşmesini husus alan bir 2020 amerikan yapımı korku filmidir. Sıradan bir Amerikan lisesinde öğretmenine aşık olan Faye onu kendisine aşık etmek amacıyla bir çok kara büyü denemektedir. Okul zorbalarından birinin büyük ve sistemli bir eşek şakası üstüne Faye kandırılır ve büyülerinin işe yaradığını düşünür. Bütün okulun önünde ufak düşen Faye tüm sevgiyi yok etmesi amacıyla şeytani iblis Cupid'i çağırır. Ancak işler Faye'nin beklediği gibi olmaz ve sözde aşk Tanrısı okuldaki herkesi bir bir öldürmeye başlar. Herkesin tek tek öldüğü ve ortalığın kan içersinde kaldığı korku film klasiklerini harika bir şekilde yansıtan Cupid korku filmi yönetmene Scott Jeffrey'nin ellerinde harika bir hal almıştır. Hikayenin tek mekanda geçip gerilimi hat safalara çıkarmaları da sevgililer günü yaklaşırken bu aşk ve kan dolu film sizler amacıyla iyi bir seçim olacaktır. Herkese eğlenceli seyirler dileriz.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Aşk Tanrısı Cupid | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Aşk Tanrısı Cupid | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yunan mitolojisinde "Eros", Roma mitolojisinde ise "Cupid" olarak tanınan Mars ve Venüs'ün oğlu olan aşk Tanrısının öyküsünün gerçekte bize hatalı anlatıldığı ve sevgilisi Psyche'ın annesi Venüs'ün kıskançlığı yüzünden Cupid'i kandırması üstüne ölmesiyle yer altında dünyasına gidip çağırıldığında edebiyete kadar sevgiyi yok edecek bir iblise dönüşmesini husus alan bir 2020 amerikan yapımı korku filmidir. Sıradan bir Amerikan lisesinde öğretmenine aşık olan Faye onu kendisine aşık etmek amacıyla bir çok kara büyü denemektedir. Okul zorbalarından birinin büyük ve sistemli bir eşek şakası üstüne Faye kandırılır ve büyülerinin işe yaradığını düşünür. Bütün okulun önünde ufak düşen Faye tüm sevgiyi yok etmesi amacıyla şeytani iblis Cupid'i çağırır. Ancak işler Faye'nin beklediği gibi olmaz ve sözde aşk Tanrısı okuldaki herkesi bir bir öldürmeye başlar. Herkesin tek tek öldüğü ve ortalığın kan içersinde kaldığı korku film klasiklerini harika bir şekilde yansıtan Cupid korku filmi yönetmene Scott Jeffrey'nin ellerinde harika bir hal almıştır. Hikayenin tek mekanda geçip gerilimi hat safalara çıkarmaları da sevgililer günü yaklaşırken bu aşk ve kan dolu film sizler amacıyla iyi bir seçim olacaktır. Herkese eğlenceli seyirler dileriz.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?