Ateşli Gençlik Youth in Revolt Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 4,585 Görüntülenme

Ateşli Gençlik Youth in Revolt Full HD İzle

Ateşli GençlikAnnesi ve babası ile beraber tatile çıkan 14 yaşındaki Nick Twisp alaycı bir gençtir, ta ki hayallerindeki kızla tanışana kadar. Nick, Sheeni Saunders ile tanıştıktan sonra onun kalbini kazanmak amacıyla yapamayacağı şey yoktur.Film, C.D.Payne'nin 1993 senesinde yazdığı Youth in Revolt: The Journals of Nick Twisp adlı günlük şeklindeki Romanından uyarlanmıştır. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Ateşli Gençlik Youth in Revolt Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Ateşli Gençlik Youth in Revolt Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Ateşli GençlikAnnesi ve babası ile beraber tatile çıkan 14 yaşındaki Nick Twisp alaycı bir gençtir, ta ki hayallerindeki kızla tanışana kadar. Nick, Sheeni Saunders ile tanıştıktan sonra onun kalbini kazanmak amacıyla yapamayacağı şey yoktur.Film, C.D.Payne'nin 1993 senesinde yazdığı Youth in Revolt: The Journals of Nick Twisp adlı günlük şeklindeki Romanından uyarlanmıştır. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?