Batman Hush Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 1,269 Görüntülenme

Batman Hush Full HD İzle

Batman Hush Full HD İzleGotham bir suç salgınının tesiri altında kaldı ve tüm düşmanları Batman'in hayatını mutlak kaosa sürüklemek amacıyla meydana çıktılar. Ama pek farkında olmadıkları şeyse, kendilerinin, hain Hush'ın Bruce Wayne'den intikam almak amacıyla oynadığı detaylı oyundaki piyonlar oldukları. Kırılma noktasının ötesine kadar zorlanan Batman, geç olmadan bu esrarengiz suç dehasının gerçek kimliğini keşfedebilmek amacıyla, dünyanın en iyi dedektifinin yeteneklerinden çok daha çoğunu kullanmak mecburiyetinde kalacak...Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Batman Hush Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Batman Hush Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Batman Hush Full HD İzleGotham bir suç salgınının tesiri altında kaldı ve tüm düşmanları Batman'in hayatını mutlak kaosa sürüklemek amacıyla meydana çıktılar. Ama pek farkında olmadıkları şeyse, kendilerinin, hain Hush'ın Bruce Wayne'den intikam almak amacıyla oynadığı detaylı oyundaki piyonlar oldukları. Kırılma noktasının ötesine kadar zorlanan Batman, geç olmadan bu esrarengiz suç dehasının gerçek kimliğini keşfedebilmek amacıyla, dünyanın en iyi dedektifinin yeteneklerinden çok daha çoğunu kullanmak mecburiyetinde kalacak...Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?