Buz 2
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 585 Görüntülenme

Buz 2

Prens ve prensesin düğünden sonra masallarda ne olur? Artistik patinajcı Nadia ve hokey oyuncusu Sasha evlendi ve şimdi bir çocuk hayal ediyor. Doğru, bu rüya amacıyla ödemek mecburiyetinde kalacakları fiyat hayal edilemeyecek kadar yüksek olacak. Bu tür ayaklanmalardan sonra mutlu bir sona iltimat etmek imkânsız görünüyor. Ama öyle düşünüyorsan, gerçek masallar ile ilgili hiçbir şey bilmiyorsun.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Buz 2 | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Buz 2 | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Prens ve prensesin düğünden sonra masallarda ne olur? Artistik patinajcı Nadia ve hokey oyuncusu Sasha evlendi ve şimdi bir çocuk hayal ediyor. Doğru, bu rüya amacıyla ödemek mecburiyetinde kalacakları fiyat hayal edilemeyecek kadar yüksek olacak. Bu tür ayaklanmalardan sonra mutlu bir sona iltimat etmek imkânsız görünüyor. Ama öyle düşünüyorsan, gerçek masallar ile ilgili hiçbir şey bilmiyorsun.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?