Çatışma Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.2 IMDB Puanı 567 Görüntülenme

Çatışma Full HD İzle

Çatışma Full HD İzle, Çatışma, arkadaşının ölümünden mesul olanların peşine düşen bir adamın öyküsünü husus ediyor. Jacob travmatize olmuş bir banka müdürüdür. Çalıştığı banka soyguna uğramış ve bu soygun bir iş arkadaşıın öldürülmesi ile sonuçlanmıştır. Yaşadığı vakanın travmasını atlatamayan Jacob, soygundan mesul olan bireyi bulup adalet önüne çıkartmayı kendisine vazife edinir. Bu gaye uğruna eski bir polis olan komşusu James ile güçlerini birleştirirler. Fakat bu soyguncu sandıklarından çok daha akıllıdır. Gabriel adlı soyguncu, iki adamın peşine düştüğünü fark edince karşı atağa geçer. Gabriel'in hamlesi, Jacob'ın eşini ve ufak kızını kaçırmak olur. Durum Jacob ve James'in Jacob'ın ailesini kurtarmak ve suçluyu adalete teslim etmek amacıyla vakte karşı yarıştıkları bir mücadele durumunu alır. İkili intikam peşinde kana bulanmış bir yoldan ilerlerken, Jacob'ın ailesini saatinde kurtarabilecek midir?... Aksiyon filmlerinin aranan yüzlerinden, Altın Küre menfaatli Bruce Willis'e başrolde Marvel Sinematik Evreni'nin Crossbones'u, Kingdom serisinin Alvey Kulina'sı Frank Grillo eşlik ediyor. Yönetmen koltuğuna Brian A. Miller’ın geçtiği filmin kadrosunda Johnathon Schaech, Olivia Culpo, Colin Egglesfield ve Wass Stevens gibi isimler yer alıyor.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Çatışma Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Çatışma Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Çatışma Full HD İzle, Çatışma, arkadaşının ölümünden mesul olanların peşine düşen bir adamın öyküsünü husus ediyor. Jacob travmatize olmuş bir banka müdürüdür. Çalıştığı banka soyguna uğramış ve bu soygun bir iş arkadaşıın öldürülmesi ile sonuçlanmıştır. Yaşadığı vakanın travmasını atlatamayan Jacob, soygundan mesul olan bireyi bulup adalet önüne çıkartmayı kendisine vazife edinir. Bu gaye uğruna eski bir polis olan komşusu James ile güçlerini birleştirirler. Fakat bu soyguncu sandıklarından çok daha akıllıdır. Gabriel adlı soyguncu, iki adamın peşine düştüğünü fark edince karşı atağa geçer. Gabriel'in hamlesi, Jacob'ın eşini ve ufak kızını kaçırmak olur. Durum Jacob ve James'in Jacob'ın ailesini kurtarmak ve suçluyu adalete teslim etmek amacıyla vakte karşı yarıştıkları bir mücadele durumunu alır. İkili intikam peşinde kana bulanmış bir yoldan ilerlerken, Jacob'ın ailesini saatinde kurtarabilecek midir?... Aksiyon filmlerinin aranan yüzlerinden, Altın Küre menfaatli Bruce Willis'e başrolde Marvel Sinematik Evreni'nin Crossbones'u, Kingdom serisinin Alvey Kulina'sı Frank Grillo eşlik ediyor. Yönetmen koltuğuna Brian A. Miller’ın geçtiği filmin kadrosunda Johnathon Schaech, Olivia Culpo, Colin Egglesfield ve Wass Stevens gibi isimler yer alıyor.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?