Çember Güven Bana Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 632 Görüntülenme

Çember Güven Bana Full HD İzle

Çember Güven Bana Full HD İzleBaraj gölünün sularının çekilmesiyle meydana çıkan kırmızı bir bavulun içersinde insan iskeleti bulunur. Yapılan ilk araştırmada kemiklerin genç bir kadına ait bulunduğu anlaşılır. Haberi öğrenen kimyager Ersin, kemiklerin 6 ay evvelce kaybolan karısı Oya’ya ait bulunduğundan endişelenmektedir. Karısına aşık Ersin’in tek istediği katilin bir an evvelcesinde bulunmasıdır. Elde edilen ipuçları ekibi bambaşka bir yola sokar. İpuçları değişik bireylerin katil bulunduğunu gösterse de ortada tek bir gerçek soru vardır. Oya'yı kim ve niçin öldürmüştür?Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Çember Güven Bana Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Çember Güven Bana Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Çember Güven Bana Full HD İzleBaraj gölünün sularının çekilmesiyle meydana çıkan kırmızı bir bavulun içersinde insan iskeleti bulunur. Yapılan ilk araştırmada kemiklerin genç bir kadına ait bulunduğu anlaşılır. Haberi öğrenen kimyager Ersin, kemiklerin 6 ay evvelce kaybolan karısı Oya’ya ait bulunduğundan endişelenmektedir. Karısına aşık Ersin’in tek istediği katilin bir an evvelcesinde bulunmasıdır. Elde edilen ipuçları ekibi bambaşka bir yola sokar. İpuçları değişik bireylerin katil bulunduğunu gösterse de ortada tek bir gerçek soru vardır. Oya'yı kim ve niçin öldürmüştür?Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Çember Güven Bana

  Yayın Tarihi:

  2018

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?