Charlienin Melekleri Charlies Angels
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.2 IMDB Puanı 276 Görüntülenme

Charlienin Melekleri Charlies Angels

birbirlerini güvenliğini sağlamak amacıyla bir araya gelen ve yol süresince sarsılmaz bir bağ meydana getiren üç bayanın öyküsünü anlatıyor. Film, Elena'yı (Naomi Scott) güvenliğini sağlamak amacıyla bir ekip oluşturduklarında Jane (Ella Balinska) ve Sabina'yla (Stewart) iyi geçinemeyen Townsend Ajansı'nın iki üyesini takip ediyor. Elena, patronu Alexander Brock (Sam Claflin) amacıyla üstünde çalıştığı en son teknolojinin silahlandırılabileceğini belirttiği vakit amaç durumuna gelen bir programcıdır. Jane ve Sabina'nın vazifiyeti suikastçı Hodak (Jonathan Tucker) doğrulusunda raydan çıkarıldığında, Bosley'den (Bankalar) yardım alırlar. Ekip, Townsend Ajansının saflarında bir hain olmasından şüphelenmeye başlar. Jane, Sabina ve Elena'nın kime güveneceklerinden emin olmadıklarında, teknolojiyi ve dünyayı kurtarmak amacıyla birbirlerine iltimat etmek mecburiyetinde kalır. Film Jane'in geçmişine bir MI6 ajanı olarak ipuçları verir fakat daha sonra ana hikayeye geri dönmek amacıyla kısa sürede tamamlar. Bununla beraber senaryo, Charlie'nin Melekleri serisinin ve bir tüm olarak casus tarzından beklentilerle eğlenir. Tıpkı Melekler’in toplumun güzel kadınlar ile ilgili beklentilerini amaçlerine karşı kullanmaları gibi.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Charlienin Melekleri Charlies Angels | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Charlienin Melekleri Charlies Angels | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    birbirlerini güvenliğini sağlamak amacıyla bir araya gelen ve yol süresince sarsılmaz bir bağ meydana getiren üç bayanın öyküsünü anlatıyor. Film, Elena'yı (Naomi Scott) güvenliğini sağlamak amacıyla bir ekip oluşturduklarında Jane (Ella Balinska) ve Sabina'yla (Stewart) iyi geçinemeyen Townsend Ajansı'nın iki üyesini takip ediyor. Elena, patronu Alexander Brock (Sam Claflin) amacıyla üstünde çalıştığı en son teknolojinin silahlandırılabileceğini belirttiği vakit amaç durumuna gelen bir programcıdır. Jane ve Sabina'nın vazifiyeti suikastçı Hodak (Jonathan Tucker) doğrulusunda raydan çıkarıldığında, Bosley'den (Bankalar) yardım alırlar. Ekip, Townsend Ajansının saflarında bir hain olmasından şüphelenmeye başlar. Jane, Sabina ve Elena'nın kime güveneceklerinden emin olmadıklarında, teknolojiyi ve dünyayı kurtarmak amacıyla birbirlerine iltimat etmek mecburiyetinde kalır. Film Jane'in geçmişine bir MI6 ajanı olarak ipuçları verir fakat daha sonra ana hikayeye geri dönmek amacıyla kısa sürede tamamlar. Bununla beraber senaryo, Charlie'nin Melekleri serisinin ve bir tüm olarak casus tarzından beklentilerle eğlenir. Tıpkı Melekler’in toplumun güzel kadınlar ile ilgili beklentilerini amaçlerine karşı kullanmaları gibi.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?