Cin Deresi Müsfer Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2019 IMDB Puanı 811 Görüntülenme

Cin Deresi Müsfer Full HD İzle

Cin Deresi Müsfer Full HD İzleCin Deresi "Müsfer", tehlikeli cin kabilelerinden olan Müsfer cinlerinin olduğu yere gitmek mecburiyetinde kalan bir takım insanın öyküsünü husus ediyor.

Uluslararası büyük bir şirket, bir müsabaka organize eder. Yarışma gereği takımlardan, belirleme edilmemiş arkeolojik kalıntılar bularak bunlarla alakalı bir sunum hazırlanması gerekmektedir. Grup üyelerinden olan Arda, ekibi ile beraber arkeolojik tetkik gerçekleştirme amacıyla çocukluğunun geçtiği fakat daha sonra ayrılmak mecburiyetinde kaldığı Bağırganlı Köyü’ne gider. 600 senelik tarihi olan bu köye gelen ekip, Çakal Tepesi’ndeki dar geçitlerden geçerek Osmanı zamanından kalma kaya limanına gitmeye çalışır. Daha çalışmalara başlamadan evvelce Arda, bulundukları yer ile alakalı ekibine birkaç uyarıda bulunur. Fakat ekip üyelerinden Murat'ın hiç yapılmaması gereken bir Hatayı yapması hepsinin hayatını tehlikeye atar. Murat'ın yaptığı hatanın bedelini ödemek mecburiyetinde kalan Arda, Defne ve Gökçe, Cin Deresi’ni geçmek mecburiyetindedır ve burası en tehlikeli cin kabilelerinden olan Müsfer cinlerinin yuvasıdır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Cin Deresi Müsfer Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Cin Deresi Müsfer Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7
Henüz içerik eklenmemiş.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Cin Deresi Müsfer Full HD İzleCin Deresi "Müsfer", tehlikeli cin kabilelerinden olan Müsfer cinlerinin olduğu yere gitmek mecburiyetinde kalan bir takım insanın öyküsünü husus ediyor.

  Uluslararası büyük bir şirket, bir müsabaka organize eder. Yarışma gereği takımlardan, belirleme edilmemiş arkeolojik kalıntılar bularak bunlarla alakalı bir sunum hazırlanması gerekmektedir. Grup üyelerinden olan Arda, ekibi ile beraber arkeolojik tetkik gerçekleştirme amacıyla çocukluğunun geçtiği fakat daha sonra ayrılmak mecburiyetinde kaldığı Bağırganlı Köyü’ne gider. 600 senelik tarihi olan bu köye gelen ekip, Çakal Tepesi’ndeki dar geçitlerden geçerek Osmanı zamanından kalma kaya limanına gitmeye çalışır. Daha çalışmalara başlamadan evvelce Arda, bulundukları yer ile alakalı ekibine birkaç uyarıda bulunur. Fakat ekip üyelerinden Murat'ın hiç yapılmaması gereken bir Hatayı yapması hepsinin hayatını tehlikeye atar. Murat'ın yaptığı hatanın bedelini ödemek mecburiyetinde kalan Arda, Defne ve Gökçe, Cin Deresi’ni geçmek mecburiyetindedır ve burası en tehlikeli cin kabilelerinden olan Müsfer cinlerinin yuvasıdır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?