Crossbreed izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 192 Görüntülenme

Crossbreed izle

Sünya dışında tetkik yapan kozmonotlar, sıra dışı bir canlı ele geçirirler. Bu canlı insana benzemekte fakat dünyadan olmadığı kesindir.. Gemi müretebatı bu yaratığı incelerken korkunç hadiseler başlar ve hepsi öldürülür. Dünya dışındaki uzay gemisine imha kuvveti gerektiğince yüksek olan nükleer silahlar ile donatılmış özel bir ekip gönderilir. Hedef bu canlıyı dünyaya ölü yada diri getirmek ve uzay gemisini yok etmek olacaktır.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Crossbreed izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Crossbreed izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Sünya dışında tetkik yapan kozmonotlar, sıra dışı bir canlı ele geçirirler. Bu canlı insana benzemekte fakat dünyadan olmadığı kesindir.. Gemi müretebatı bu yaratığı incelerken korkunç hadiseler başlar ve hepsi öldürülür. Dünya dışındaki uzay gemisine imha kuvveti gerektiğince yüksek olan nükleer silahlar ile donatılmış özel bir ekip gönderilir. Hedef bu canlıyı dünyaya ölü yada diri getirmek ve uzay gemisini yok etmek olacaktır.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?