Deniz Feneri The Lighthouse
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 189 Görüntülenme

Deniz Feneri The Lighthouse

Hikaye 1890 lı senesinin ıssız adası New England adasında geçiyor. İnsanların uğramadığı bu adada deniz feneri bekçiliği yapan iki adamın sıra dışı hikayesinde, canları sıkılan ve yalnızlıkta akıllarını yitirme noktasına gelişleri anlatılıyor. Robert Pattinson ve Willem Dafoe’nun iki deniz feneri bekçisi performanslarıyla birlikte sırtladığı bu ‘’hipnotik ve varsayımsal masal’’, siyah-beyaz 35mm kamerayla 1.19: 1 oranında çekildi. Film, prömiyerini yaptığı Cannes’da FIPRESCI kazandı ve Toronto’da büyük övgüler aldı.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Deniz Feneri The Lighthouse | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Deniz Feneri The Lighthouse | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Hikaye 1890 lı senesinin ıssız adası New England adasında geçiyor. İnsanların uğramadığı bu adada deniz feneri bekçiliği yapan iki adamın sıra dışı hikayesinde, canları sıkılan ve yalnızlıkta akıllarını yitirme noktasına gelişleri anlatılıyor. Robert Pattinson ve Willem Dafoe’nun iki deniz feneri bekçisi performanslarıyla birlikte sırtladığı bu ‘’hipnotik ve varsayımsal masal’’, siyah-beyaz 35mm kamerayla 1.19: 1 oranında çekildi. Film, prömiyerini yaptığı Cannes’da FIPRESCI kazandı ve Toronto’da büyük övgüler aldı.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?