Destroyer
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 131 Görüntülenme

Destroyer

, Los Angeles'ta geride bıraktığımız film, polislik mesleğinin ilk haftalarında tarikat tipi bir gangster çetesinde saklı vazife yapmış, şu anda Los Angeles Polis Departmanı'nda çalışan dedektif Erin Bell'i (Nicole Kidman) husus alıyor. Erin Bell, seneler sonra gelen acil bir çağrıyla çeteye mecburen geri döner ve geçmişini yok eden her şeyle derin bir hesaplaşmaya tutuşur.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Destroyer izle (2018) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Destroyer izle (2018) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    , Los Angeles'ta geride bıraktığımız film, polislik mesleğinin ilk haftalarında tarikat tipi bir gangster çetesinde saklı vazife yapmış, şu anda Los Angeles Polis Departmanı'nda çalışan dedektif Erin Bell'i (Nicole Kidman) husus alıyor. Erin Bell, seneler sonra gelen acil bir çağrıyla çeteye mecburen geri döner ve geçmişini yok eden her şeyle derin bir hesaplaşmaya tutuşur.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?