Dönüş Yolu The Way Back
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 223 Görüntülenme

Dönüş Yolu The Way Back

Öğrenim gördüğü lisenin basketbol takımının en gözde oyuncusu olan Jack, yetişkinlik senelerinde alkol ve düzensiz yaşamı sebebi ile kaybolup gitmiştir. Bölgede nerdeyse efsane olan lise basketbol takımının koçu yaşamını kaybettiğinde Jack amacıyla yeni bir umut kapısı aralanır. Jack, kendisini yaşama döndürecek bu talihi değerlendirip takımın başına geçecek midir?Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Dönüş Yolu The Way Back | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Dönüş Yolu The Way Back | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Öğrenim gördüğü lisenin basketbol takımının en gözde oyuncusu olan Jack, yetişkinlik senelerinde alkol ve düzensiz yaşamı sebebi ile kaybolup gitmiştir. Bölgede nerdeyse efsane olan lise basketbol takımının koçu yaşamını kaybettiğinde Jack amacıyla yeni bir umut kapısı aralanır. Jack, kendisini yaşama döndürecek bu talihi değerlendirip takımın başına geçecek midir?

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?