Dostumun Yolculuğu Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 416 Görüntülenme

Dostumun Yolculuğu Full HD İzle

Dostumun Yolculuğu Full HD İzle2017 yapımı Can Dostum filminin devam halkası olan Dostumun Yolculuğu, köpek Bailey’in yaşamında kurduğu bağları gözler önüne seriyor. Sevimli köpek Bailey, çoğu değişik köpek olarak çoğu yaşam yaşasa da sonucunda her vakit soluğu Ethan’ın yanısıra alır. Artık ailelerinin yeni bir delegesi vardır; CJ. Ethan’ın torunu olan CJ ile arasında güzel bir bağ kuran Bailey, CJ’in annesinin onu evden götürmesi ile hayal kırıklığına uğrar. Bailey, arabanın peşinden gidip CJ’i takip etmek istese de bunu gerçekleştirebilecek enerjisi yoktur. Yeniden yaşam bulduğunda ise yeni hedefi CJ’e göz kulak olmak olur. CJ’in ne vakit kendine gereksinimi olsa soluğu yanısıra alan sevimli köpek, yaşam değiştirmeye devam etse de CJ’in peşini bırakmaz.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Dostumun Yolculuğu Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Dostumun Yolculuğu Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Dostumun Yolculuğu Full HD İzle2017 yapımı Can Dostum filminin devam halkası olan Dostumun Yolculuğu, köpek Bailey’in yaşamında kurduğu bağları gözler önüne seriyor. Sevimli köpek Bailey, çoğu değişik köpek olarak çoğu yaşam yaşasa da sonucunda her vakit soluğu Ethan’ın yanısıra alır. Artık ailelerinin yeni bir delegesi vardır; CJ. Ethan’ın torunu olan CJ ile arasında güzel bir bağ kuran Bailey, CJ’in annesinin onu evden götürmesi ile hayal kırıklığına uğrar. Bailey, arabanın peşinden gidip CJ’i takip etmek istese de bunu gerçekleştirebilecek enerjisi yoktur. Yeniden yaşam bulduğunda ise yeni hedefi CJ’e göz kulak olmak olur. CJ’in ne vakit kendine gereksinimi olsa soluğu yanısıra alan sevimli köpek, yaşam değiştirmeye devam etse de CJ’in peşini bırakmaz.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  A Dog's Journey

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  W. Bruce Cameron

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?