Duyguların Rengi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 115 Görüntülenme

Duyguların Rengi

1960'lı senesinin Mississippi vilayetinde geride bıraktığımız filmde Eugenie “Skeeter” Phelan (Emma Stone), iyi bir eğitim alarak mezun olmuş bir genç kızdır ve başka yaşıtı kız arkadaşları gibi evlenip, çocuk gerçekleştirme yerine kendisine meslek edinmek ister. Bir yazar olmak isteyen Skeeter, annesinin “evlenip yuva kurması” gibi beklentilerini de boşa çıkartarak ulusal bir gazetede ufak bir köşe sahibi olur. Ev işlerinde püf noktalarını yazdığı bu küçücük köşe amacıyla en yakın dostunın siyahi hizmetçisi Aibileen Clark'tan (Viola Davis) yardım ister ve böylelikle kendisini sıra dışı bir projeye başlarken bulur. Bu saklı projede dokunaklı hikayeler yazmaya başlayınca ona bu ilhamı veren hizmetçi Aibileen ve dostu Minny'nin (Octavia Spencer) anlattığı gerçek hikayelerinden çok etkilenir ve bu siyahi hizmetçilerin yaşadığı insanlık dışı muameleyi ortadan kaldırmayı kafasına koyar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Duyguların Rengi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Duyguların Rengi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    1960'lı senesinin Mississippi vilayetinde geride bıraktığımız filmde Eugenie “Skeeter” Phelan (Emma Stone), iyi bir eğitim alarak mezun olmuş bir genç kızdır ve başka yaşıtı kız arkadaşları gibi evlenip, çocuk gerçekleştirme yerine kendisine meslek edinmek ister. Bir yazar olmak isteyen Skeeter, annesinin “evlenip yuva kurması” gibi beklentilerini de boşa çıkartarak ulusal bir gazetede ufak bir köşe sahibi olur. Ev işlerinde püf noktalarını yazdığı bu küçücük köşe amacıyla en yakın dostunın siyahi hizmetçisi Aibileen Clark'tan (Viola Davis) yardım ister ve böylelikle kendisini sıra dışı bir projeye başlarken bulur. Bu saklı projede dokunaklı hikayeler yazmaya başlayınca ona bu ilhamı veren hizmetçi Aibileen ve dostu Minny'nin (Octavia Spencer) anlattığı gerçek hikayelerinden çok etkilenir ve bu siyahi hizmetçilerin yaşadığı insanlık dışı muameleyi ortadan kaldırmayı kafasına koyar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?