Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Full HD izle,
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 901 Görüntülenme

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Full HD izle,

Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı koruma vazifesini başarı ile gerçekleştirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile yerine getirdikleri bu barış, Dişsiz'in yeni keşfi ile önemini yitirir. Dişsiz, bundan sonra tükendiğini düşündüğü kendi soyundan bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha, vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks'in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de, kendi cinsini güvenliğini sağlamak amacıyla mühim kararlar vermek mecburiyetinde kalacaktır. Bicaps1.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Full HD izle, | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Full HD izle, | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olmuş ve ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı koruma vazifesini başarı ile gerçekleştirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile yerine getirdikleri bu barış, Dişsiz'in yeni keşfi ile önemini yitirir. Dişsiz, bundan sonra tükendiğini düşündüğü kendi soyundan bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha, vahşi ve zorludur. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks'in otoritesi sınandığında, ejderha da binici de, kendi cinsini güvenliğini sağlamak amacıyla mühim kararlar vermek mecburiyetinde kalacaktır. Bicaps1.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?