Elektrik Savaşları
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 151 Görüntülenme

Elektrik Savaşları

Dünyayı aydınlatan ve devasa endüstri düzeneğinin işlemesinde kritik ciddiye sahip Elektriğin mucitlerinin biyografisini izleyenlerine açıklayan Elektrik Savaşları filmi, Thomas Edison ve George Westinghouse'ın isimli iki bilim insanının heyecan verici buluşuna kadar olan serüvenleri merkezine alıyor. Filmde Tom Holland, Benedict Cumberbatch ve Michael Shannon gibi yıldızlar başrolü paylaşırken yönetmenlik koltuğunda ise Alfonso Gomez-Rejon oturuyor.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Elektrik Savaşları | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Elektrik Savaşları | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Dünyayı aydınlatan ve devasa endüstri düzeneğinin işlemesinde kritik ciddiye sahip Elektriğin mucitlerinin biyografisini izleyenlerine açıklayan Elektrik Savaşları filmi, Thomas Edison ve George Westinghouse'ın isimli iki bilim insanının heyecan verici buluşuna kadar olan serüvenleri merkezine alıyor. Filmde Tom Holland, Benedict Cumberbatch ve Michael Shannon gibi yıldızlar başrolü paylaşırken yönetmenlik koltuğunda ise Alfonso Gomez-Rejon oturuyor.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?