End Trip
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 106 Görüntülenme

End Trip

, Sıradan bir şehrin sakin bir gecesinde şoförlük yapan Brandon, Judd isminde bir yolcuyu alır. Teknolojik ve fiziksel dünya arasındaki çizgiyi birbirine karıştıran etkileşimler kullanan Juddy, komplike bir ayrılığı anlatır. Brandon ise bu yeni dostuna yardım edebilmek amacıyla hadiseleri ilgiyle dinlemeye başlar. Hiç ummadığı şeyler duyacak, insanları birbirine yakınlaştıran şeyin algoritmalar, bağlantılar, zevkler ve yorumlar olduğunu keşfedecektir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

End Trip izle (2019) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. End Trip izle (2019) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    , Sıradan bir şehrin sakin bir gecesinde şoförlük yapan Brandon, Judd isminde bir yolcuyu alır. Teknolojik ve fiziksel dünya arasındaki çizgiyi birbirine karıştıran etkileşimler kullanan Juddy, komplike bir ayrılığı anlatır. Brandon ise bu yeni dostuna yardım edebilmek amacıyla hadiseleri ilgiyle dinlemeye başlar. Hiç ummadığı şeyler duyacak, insanları birbirine yakınlaştıran şeyin algoritmalar, bağlantılar, zevkler ve yorumlar olduğunu keşfedecektir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?