Falling Inn Love Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 442 Görüntülenme

Falling Inn Love Full HD İzle

Falling Inn Love Full HD İzle, İşini ve erkek arkadaşını kaybetmesinin ardından, şehirli Gabriela (Christina Milian) spontane şekilde bir yarışmaya eklenir ve Yeni Zelanda kırsalında bir pansiyon kazanır. Binlerce kilometre yol katedip kazandığı pansiyona geldiğinde, Bellbird Valley Farm'ın dış cephesinin döküldüğünü, ev arkadaşının bir keçi olduğunu ve meraklı komşusunun gerçekte bu pansiyonda gözü olduğunu keşfeder. Burayı kısa sürede yenileyip satmak isteyen Gabriela, tam bir şehirli olarak yaşadığı kültür şokunu keyifli bulan Yeni Zelandalı inşaat ustası Jake Taylor (Adam Demos) ile beraber çalışmaya başlar. Gabriela şimdi bir karar vermek zorundadır: ya burada kurduğu yaşama devam edecek, ya da gerisinde bıraktığı yaşama geri dönecektir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Falling Inn Love Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Falling Inn Love Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Falling Inn Love Full HD İzle, İşini ve erkek arkadaşını kaybetmesinin ardından, şehirli Gabriela (Christina Milian) spontane şekilde bir yarışmaya eklenir ve Yeni Zelanda kırsalında bir pansiyon kazanır. Binlerce kilometre yol katedip kazandığı pansiyona geldiğinde, Bellbird Valley Farm'ın dış cephesinin döküldüğünü, ev arkadaşının bir keçi olduğunu ve meraklı komşusunun gerçekte bu pansiyonda gözü olduğunu keşfeder. Burayı kısa sürede yenileyip satmak isteyen Gabriela, tam bir şehirli olarak yaşadığı kültür şokunu keyifli bulan Yeni Zelandalı inşaat ustası Jake Taylor (Adam Demos) ile beraber çalışmaya başlar. Gabriela şimdi bir karar vermek zorundadır: ya burada kurduğu yaşama devam edecek, ya da gerisinde bıraktığı yaşama geri dönecektir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?