FrostNixon izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 123 Görüntülenme

FrostNixon izle

Amerikan siyasetinin bir devre en çok konuşulan siyasetçisı Richard Nixon'un hayatını merkezine alan aynı isimli filmde, Beyaz Saray’dan uzaklaşmak mecburiyetinde kaldıktan sonra Richard Nixon tam üç sene süren derin bir sessizliğe gömülmüştür. Nixon 1977 yaz aylarına gelindiğinde bir televizyoncuyla karşılıklı oturup “teke tek” formatında yapılacak ve canlı yayınlanacak çok özel bir televizyon söyleşisi gerçeklştirmeyi kabul eder. Kendi ofisinde yapılacak bu söyleşide diğernlığına son veren Watergate saklı dinleme skandalıyla alakalı gelen bütün suallere istisnasız yanıt verecektir. Tecrübeli Kurt siyasetçi Nixon, bu söyleşi amacıyla o devrede şimdilik çaylak kabul edilen İngiliz sunucu David Frost’u seçerek herkesi şaşırtır. Amacı kafaya çıkabileceğini umduğu deneyimsiz ve çaylak gazeteciyi alt ederek Amerikalıların kalbinde kendisini temize çıkartmayı garantilemektir. Öte yandan Frost’un ekibi de kendi patronlarının bu söyleşinin üstesinden gelebileceğinden kuşkuludurlar. Fakat kameralar çalışmaya başladığında Frost ile Nixon arasında inanılmaz bir zeka savaşı başlar. Acaba Nixon ülkenin en büyük ve en pis politik skandalıyla alakalı sorular gelmeye başladığında kendisini temize çıkarabilecek midir? Öte yandan Frost bu büyük mücadeleden galip çıkabilecek; karşısındaki eski diğernın Watergate skandalındaki sorumluluğunu meydana ekleyebilecek midir? Program esnasında her ikisi de kendi güvensizliklerini, egolarını ve itibarlarını meydana koyarlar. Saf ve basit gerçeği meydana çıkartmayı bir yana bırakmış, tamamiyle diğer alanlara kaymaya başlamışlardır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

FrostNixon izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. FrostNixon izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7
Henüz içerik eklenmemiş.
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Amerikan siyasetinin bir devre en çok konuşulan siyasetçisı Richard Nixon'un hayatını merkezine alan aynı isimli filmde, Beyaz Saray’dan uzaklaşmak mecburiyetinde kaldıktan sonra Richard Nixon tam üç sene süren derin bir sessizliğe gömülmüştür. Nixon 1977 yaz aylarına gelindiğinde bir televizyoncuyla karşılıklı oturup “teke tek” formatında yapılacak ve canlı yayınlanacak çok özel bir televizyon söyleşisi gerçeklştirmeyi kabul eder. Kendi ofisinde yapılacak bu söyleşide diğernlığına son veren Watergate saklı dinleme skandalıyla alakalı gelen bütün suallere istisnasız yanıt verecektir. Tecrübeli Kurt siyasetçi Nixon, bu söyleşi amacıyla o devrede şimdilik çaylak kabul edilen İngiliz sunucu David Frost’u seçerek herkesi şaşırtır. Amacı kafaya çıkabileceğini umduğu deneyimsiz ve çaylak gazeteciyi alt ederek Amerikalıların kalbinde kendisini temize çıkartmayı garantilemektir. Öte yandan Frost’un ekibi de kendi patronlarının bu söyleşinin üstesinden gelebileceğinden kuşkuludurlar. Fakat kameralar çalışmaya başladığında Frost ile Nixon arasında inanılmaz bir zeka savaşı başlar. Acaba Nixon ülkenin en büyük ve en pis politik skandalıyla alakalı sorular gelmeye başladığında kendisini temize çıkarabilecek midir? Öte yandan Frost bu büyük mücadeleden galip çıkabilecek; karşısındaki eski diğernın Watergate skandalındaki sorumluluğunu meydana ekleyebilecek midir? Program esnasında her ikisi de kendi güvensizliklerini, egolarını ve itibarlarını meydana koyarlar. Saf ve basit gerçeği meydana çıkartmayı bir yana bırakmış, tamamiyle diğer alanlara kaymaya başlamışlardır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?