Gretel ve Hansel
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 443 Görüntülenme

Gretel ve Hansel

Gretel ve Hansel, uzun vakit evvelce uzak bir masal diyarının kırsal kesiminde yaşam sürdüren iki kardeştir. Birbirlerine fazlasıyla bağlıdırlar. Umutsuzca yiyecek ve iş arayışında oldukları günlerin birisinde Gretel, ufak kardeşi Hansel'ı karanlık bir ormana girmeye ikna eder. Tok bir karın ve derli toplu gelir amacıyla aldıkları bu risk sonucunda, dehşet verici bir kötülüğün inine ulaşacaklardır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Gretel ve Hansel | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Gretel ve Hansel | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Gretel ve Hansel, uzun vakit evvelce uzak bir masal diyarının kırsal kesiminde yaşam sürdüren iki kardeştir. Birbirlerine fazlasıyla bağlıdırlar. Umutsuzca yiyecek ve iş arayışında oldukları günlerin birisinde Gretel, ufak kardeşi Hansel'ı karanlık bir ormana girmeye ikna eder. Tok bir karın ve derli toplu gelir amacıyla aldıkları bu risk sonucunda, dehşet verici bir kötülüğün inine ulaşacaklardır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?