Gwen Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 382 Görüntülenme

Gwen Full HD İzle

Gwen Full HD İzleGwen izle, Gwen full izle, Gwen Türkçe dublaj izle, Gwen hd izle, Gwen 2018 izle, 19'uncu yüzyılda, kuzeybatı Galler'deki dağlık Snowdonia'nın engin güzelliğinde geride bıraktığımız film, genç bir kız olan Gwen'in öyküsünü anlatıyor. Umutsuzca evini bir arada tutmaya çalışan genç Gwen, koşulların ondan yana olmamasının ağırlığını omuzlarında hissetmektedir. Annesinin esrarengiz hastalığı, babasının yokluğu ve topraklarına zarar veren acımasız bir madencilik şirketi ile mücadelesi arasında sıkışıp kalan genç kız her geride bıraktığımız gün kendini daha da çaresiz hissetmeye başlamıştır. Umutsuzluğun içersinde büyüyen bir karanlık yavaş yavaş evini ele geçirmeye başlamıştır ve şüpheli ulusal topluluk Gwen ve ailesine cephe almaya başlarlar. Genç kadın bir yandan dışarıdan gelen gözdağlarına karşı evini savunmaya çalışırken, bir yandan da evin içersinde giderek güçlenmeye devam eden karanlık tehlikeyle kafaya çıkmak zorundadır...Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Gwen Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Gwen Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Gwen Full HD İzleGwen izle, Gwen full izle, Gwen Türkçe dublaj izle, Gwen hd izle, Gwen 2018 izle, 19'uncu yüzyılda, kuzeybatı Galler'deki dağlık Snowdonia'nın engin güzelliğinde geride bıraktığımız film, genç bir kız olan Gwen'in öyküsünü anlatıyor. Umutsuzca evini bir arada tutmaya çalışan genç Gwen, koşulların ondan yana olmamasının ağırlığını omuzlarında hissetmektedir. Annesinin esrarengiz hastalığı, babasının yokluğu ve topraklarına zarar veren acımasız bir madencilik şirketi ile mücadelesi arasında sıkışıp kalan genç kız her geride bıraktığımız gün kendini daha da çaresiz hissetmeye başlamıştır. Umutsuzluğun içersinde büyüyen bir karanlık yavaş yavaş evini ele geçirmeye başlamıştır ve şüpheli ulusal topluluk Gwen ve ailesine cephe almaya başlarlar. Genç kadın bir yandan dışarıdan gelen gözdağlarına karşı evini savunmaya çalışırken, bir yandan da evin içersinde giderek güçlenmeye devam eden karanlık tehlikeyle kafaya çıkmak zorundadır...Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  The Dark Outside

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  William McGregor

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?