Hadi Be Oğlum Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 2,041 Görüntülenme

Hadi Be Oğlum Full HD İzle

Hadi Be Oğlum Full HD İzleBir balıkçı olan Ali, yaşamını ufak oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu yaşamta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe başka çocuklardan farklıdır. Etkileşim bozukluğu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına reaksiyon verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük talebi ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği bayanın anılarının yükünü de içersinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de yaşamını şekillendirecektir... Bir baba ile oğul öyküsünün anlatıldığı filmin yönetmenliğini Bora Egemen üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un balıkçı Ali’yi canlandırdığı filmde Alihan Türkdemir Efe karakterine yaşam veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ilaveten Büşra Develi ve Yücel Erten yer alıyor.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Hadi Be Oğlum Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Hadi Be Oğlum Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hadi Be Oğlum Full HD İzleBir balıkçı olan Ali, yaşamını ufak oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu yaşamta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe başka çocuklardan farklıdır. Etkileşim bozukluğu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına reaksiyon verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük talebi ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği bayanın anılarının yükünü de içersinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de yaşamını şekillendirecektir... Bir baba ile oğul öyküsünün anlatıldığı filmin yönetmenliğini Bora Egemen üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un balıkçı Ali’yi canlandırdığı filmde Alihan Türkdemir Efe karakterine yaşam veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ilaveten Büşra Develi ve Yücel Erten yer alıyor.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Hadi Be Oğlum

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Fırat Doğu Parlak

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?