Hasat Zamanı The Reaping
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 719 Görüntülenme

Hasat Zamanı The Reaping

Katherine Winter (Hilary Swank) mucizelere inanmaz; gerçeklere inanır. Eskiden din görevlisi olan Katherine, Sudan'da misyonerlik yapar iken kızını ve kocasını kaybettikten sonra dine sırtını dönmüştür. Şimdi bundan sonra sorularına dua yerine bilimsel araştırmalarla cevap aramaktadır. Bir üniversite hocası olarak, sözde mucizelerin ipliğini piyasaya çıkarmak amacıyla ön saflarda mücadele etmeye başladığı amacıyla, dünyanın dört bir yanından çağırılır ve ağlayan heykelleri, azizlere benzeyen duvar lekelerini, kanayan avuç içlerini soruşturur. Şu ana kadar, çözmediği tek bir ilahi mucize yoktur. Ama ufak bir kasaba öğretmeni olan Doug Blackwell (David Morrissey) kasabalıların Allah'tan geldiğine inandıkları bir dizi garip vakası aydınlatması amacıyla Katherine'den yardım isteyince, Katherine ve ortağı Ben (Idris Elba) bazı durumlarda mucizelerin korkutucu olabileceğini, inanç ile batıl inanç arasındaki çizginin tehlikeli ölçüde ince olduğunu öğrenirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Hasat Zamanı The Reaping | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Hasat Zamanı The Reaping | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Katherine Winter (Hilary Swank) mucizelere inanmaz; gerçeklere inanır. Eskiden din görevlisi olan Katherine, Sudan'da misyonerlik yapar iken kızını ve kocasını kaybettikten sonra dine sırtını dönmüştür. Şimdi bundan sonra sorularına dua yerine bilimsel araştırmalarla cevap aramaktadır. Bir üniversite hocası olarak, sözde mucizelerin ipliğini piyasaya çıkarmak amacıyla ön saflarda mücadele etmeye başladığı amacıyla, dünyanın dört bir yanından çağırılır ve ağlayan heykelleri, azizlere benzeyen duvar lekelerini, kanayan avuç içlerini soruşturur. Şu ana kadar, çözmediği tek bir ilahi mucize yoktur. Ama ufak bir kasaba öğretmeni olan Doug Blackwell (David Morrissey) kasabalıların Allah'tan geldiğine inandıkları bir dizi garip vakası aydınlatması amacıyla Katherine'den yardım isteyince, Katherine ve ortağı Ben (Idris Elba) bazı durumlarda mucizelerin korkutucu olabileceğini, inanç ile batıl inanç arasındaki çizginin tehlikeli ölçüde ince olduğunu öğrenirler.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?