Hayal Adası
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 465 Görüntülenme

Hayal Adası

Özgür ruhlarını kısıtlayan şehirden uzaklaşarak hayallerindeki fantastik tatili gerçekleştirme amacıyla yola koyulan dost gurubu, Hayal Adası'na ayak basıyor. İlk başlarda sıradan görünen bu ada, gerçekte uzun süredir yeni misafirlerini beklemekte ve esrarengiz sürprizler hazırlamıştı. Çılgınlar gibi eğlenip insan sınırlarını zorlayan işler amacıyla gittikleri adada kendilerini bekleyen ölümden haberdar olan kahramanlarımız, ölmemek amacıyla destansı bir mücadele içerisine girerler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Hayal Adası | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Hayal Adası | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Özgür ruhlarını kısıtlayan şehirden uzaklaşarak hayallerindeki fantastik tatili gerçekleştirme amacıyla yola koyulan dost gurubu, Hayal Adası'na ayak basıyor. İlk başlarda sıradan görünen bu ada, gerçekte uzun süredir yeni misafirlerini beklemekte ve esrarengiz sürprizler hazırlamıştı. Çılgınlar gibi eğlenip insan sınırlarını zorlayan işler amacıyla gittikleri adada kendilerini bekleyen ölümden haberdar olan kahramanlarımız, ölmemek amacıyla destansı bir mücadele içerisine girerler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?