İstanbul’da Bir Gece Oneght in Istanbul
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 611 Görüntülenme

İstanbul’da Bir Gece Oneght in Istanbul

İstanbul’da Bir Gece izle, İstanbul’da Bir Gece: One Night in Istanbul 2014 Film izle: Dünyada en ateşli taraftar kitlesine sahip İngilizler ve İtalyanlar, 25 Mayıs 2005 tarihinde İstanbul’da oynanacak Şampiyonlar ligi finali amacıyla şehre akın ederler. Liverpool ve Milan kozlarını paylaşırken, İngiltere’den gelen iki İngiliz taxi şoförü ve İstanbul’un iki azılı suçlusu tanışarak kaynaşmaya, sıkı arkadaş olmaya başlamışlardır. Dört kafadar harika bir gece yaşam sürdürmek amacıyla harekete geçerler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

İstanbul’da Bir Gece Oneght in Istanbul | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. İstanbul’da Bir Gece Oneght in Istanbul | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    İstanbul’da Bir Gece izle, İstanbul’da Bir Gece: One Night in Istanbul 2014 Film izle: Dünyada en ateşli taraftar kitlesine sahip İngilizler ve İtalyanlar, 25 Mayıs 2005 tarihinde İstanbul’da oynanacak Şampiyonlar ligi finali amacıyla şehre akın ederler. Liverpool ve Milan kozlarını paylaşırken, İngiltere’den gelen iki İngiliz taxi şoförü ve İstanbul’un iki azılı suçlusu tanışarak kaynaşmaya, sıkı arkadaş olmaya başlamışlardır. Dört kafadar harika bir gece yaşam sürdürmek amacıyla harekete geçerler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?