İstikamet Düğün
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 173 Görüntülenme

İstikamet Düğün

Frank (Keanu Reeves) ve Lindsay (Winona Ryder) Kaliforniya'nın şaşalı üzüm bağlarından birisinde yapılacak Romantik bir kır düğününe giderken tanışır: Onlarınki resmen ilk görüşte "nefret"tir. İşler Lindsay'nin, Frank'in nerdeyse tiksindiği üvey kardeşi olan damadın eski nişanlısı çıkmasıyla daha da kötüleşir. Fakat kahramanlarımız birbirlerinden kaçmaya çalıştıkça kader onları bir araya getirecektir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

İstikamet Düğün | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. İstikamet Düğün | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Frank (Keanu Reeves) ve Lindsay (Winona Ryder) Kaliforniya'nın şaşalı üzüm bağlarından birisinde yapılacak Romantik bir kır düğününe giderken tanışır: Onlarınki resmen ilk görüşte "nefret"tir. İşler Lindsay'nin, Frank'in nerdeyse tiksindiği üvey kardeşi olan damadın eski nişanlısı çıkmasıyla daha da kötüleşir. Fakat kahramanlarımız birbirlerinden kaçmaya çalıştıkça kader onları bir araya getirecektir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?