İstila Altında Full Hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 518 Görüntülenme

İstila Altında Full Hd izle

İstila AltındaSıradan bir uzaylı istilasını değil, istilanın sonrasında yaşanan süreci asliine oturtan film, 10 senenin sonrasında gezegenlerini geri alabilmek amacıyla mücadele veren yürekli insanları bulunduğu kadar sırtını uzaylılara yaslayarak bu istiladan memnun olan kesimi de işliyor. 10 sene evvelce gerçekleşen istila neticesinde yoksulluk ve suç tarihe karışmıştır. Fakat karşılığında ödenen bedeller nelerdir?Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

İstila Altında Full Hd izle | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. İstila Altında Full Hd izle | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  İstila AltındaSıradan bir uzaylı istilasını değil, istilanın sonrasında yaşanan süreci asliine oturtan film, 10 senenin sonrasında gezegenlerini geri alabilmek amacıyla mücadele veren yürekli insanları bulunduğu kadar sırtını uzaylılara yaslayarak bu istiladan memnun olan kesimi de işliyor. 10 sene evvelce gerçekleşen istila neticesinde yoksulluk ve suç tarihe karışmıştır. Fakat karşılığında ödenen bedeller nelerdir?Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  İstila Altında

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Rupert Wyatt

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?