İyi ki Doğdun Abla Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 719 Görüntülenme

İyi ki Doğdun Abla Full HD İzle

İyi ki Doğdun Abla Full HD İzleKöy ağası Bayram'ın 3 çocuğundan ikisi, Ferit ve Feriz birbirleriyle anlaşamamaktadır. Kardeşleri Ferda istemeye istemeye Feriz'in yakın arkadaşı Ali'yle evlendirilir. Köye gelen öğretmen Gamze ise Ferit'le yakınlaşır, küçüklüğünden beri Ferit'i kıskanan Feriz bu hali da hazmedemez. Ferit ve Gamze evlenir. Gamze'nin akıl sağlığıyla alakalı sorunları meydana çıkar ve ailede başlayan kaos felakete yol açar.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

İyi ki Doğdun Abla Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. İyi ki Doğdun Abla Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  İyi ki Doğdun Abla Full HD İzleKöy ağası Bayram'ın 3 çocuğundan ikisi, Ferit ve Feriz birbirleriyle anlaşamamaktadır. Kardeşleri Ferda istemeye istemeye Feriz'in yakın arkadaşı Ali'yle evlendirilir. Köye gelen öğretmen Gamze ise Ferit'le yakınlaşır, küçüklüğünden beri Ferit'i kıskanan Feriz bu hali da hazmedemez. Ferit ve Gamze evlenir. Gamze'nin akıl sağlığıyla alakalı sorunları meydana çıkar ve ailede başlayan kaos felakete yol açar.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  İyi ki Doğdun Abla

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Onur Öğden

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?