Jab Harry met Sejal
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 1 Yorum 504 Görüntülenme

Jab Harry met Sejal

Harry, Avrupa'da Hintli turistlere rehberlik eden başarılı bir turist rehberidir. Sejal de nişanlısı ile evlilik evveli Avrupa turuna katılan başarılı bir avukattır. Sejal tur esnasında manevi sayısal değeri çok yüksek olan nişan yüzüğünü kaybedince nişanlısına yüzüğü bulmadan Hindistana'a geri dönmeyeceğini söyler. Sejal'in, yüzüğü Avrupa'da hangi şehirde kaybettiğini hatırlamaması onun en büyük zorluk olurken, onun en büyük muavini Harry olacaktır..Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Jab Harry met Sejal | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Jab Harry met Sejal | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Harry, Avrupa'da Hintli turistlere rehberlik eden başarılı bir turist rehberidir. Sejal de nişanlısı ile evlilik evveli Avrupa turuna katılan başarılı bir avukattır. Sejal tur esnasında manevi sayısal değeri çok yüksek olan nişan yüzüğünü kaybedince nişanlısına yüzüğü bulmadan Hindistana'a geri dönmeyeceğini söyler. Sejal'in, yüzüğü Avrupa'da hangi şehirde kaybettiğini hatırlamaması onun en büyük zorluk olurken, onun en büyük muavini Harry olacaktır..

    Yorumlar (1)