Joker izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.9 IMDB Puanı 444 Görüntülenme

Joker izle

Joker 2019 Filmi izle, Kalabalık içersinde bile her an yalnız Arthur Fleck bağ kurma arayışındadır. Yine de, Gotham şehrinin isli sokaklarında yürürken; bölünme ve hoşnutsuzluğun düşmanca bir yer hâline getirdiği şehrin, üzeri grafitilerle dolu toplu taşıtlarına binerken, Arthur yüzünde iki maskeyle dolaşır. Bunlardan birincisi gündüz işi amacıyla yüzüne çizdiği palyaço suratıdır. Diğeri ise katiyen silip çıkaramayacağı bir maskedir: Bu, çevresindeki dünyanın bir parçası gibi hissetmek amacıyla meydana koyduğu boş çabayı yansıtan bir maskedir; yaşamı yine yine yerle bir edilmiş, hatalı anlaşılmış bir adamı gizleme çabasıdır. Babasız büyüyen Arthur’ın annesi kırılgan bir kadındır ve belki de Arthur’ın en iyi arkadaşıdır. Annesi onu “Mutlu/Happy” takma adıyla çağırır; bu lakap Arthur’ın yüzüne içersindeki kalp acısını gizleyen bir gülümseme yayar. Fakat, sokakta ergenlerin zorbalığına, metroda grup elbiselilerin sataşmalarına ya da işteki başka palyaçoların şakalarına maruz kaldığında, topluma aykırı bu adam çevresindeki herkesle gitgide daha da uyumsuz hâle gelir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Joker izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Joker izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Joker 2019 Filmi izle, Kalabalık içersinde bile her an yalnız Arthur Fleck bağ kurma arayışındadır. Yine de, Gotham şehrinin isli sokaklarında yürürken; bölünme ve hoşnutsuzluğun düşmanca bir yer hâline getirdiği şehrin, üzeri grafitilerle dolu toplu taşıtlarına binerken, Arthur yüzünde iki maskeyle dolaşır. Bunlardan birincisi gündüz işi amacıyla yüzüne çizdiği palyaço suratıdır. Diğeri ise katiyen silip çıkaramayacağı bir maskedir: Bu, çevresindeki dünyanın bir parçası gibi hissetmek amacıyla meydana koyduğu boş çabayı yansıtan bir maskedir; yaşamı yine yine yerle bir edilmiş, hatalı anlaşılmış bir adamı gizleme çabasıdır. Babasız büyüyen Arthur’ın annesi kırılgan bir kadındır ve belki de Arthur’ın en iyi arkadaşıdır. Annesi onu “Mutlu/Happy” takma adıyla çağırır; bu lakap Arthur’ın yüzüne içersindeki kalp acısını gizleyen bir gülümseme yayar. Fakat, sokakta ergenlerin zorbalığına, metroda grup elbiselilerin sataşmalarına ya da işteki başka palyaçoların şakalarına maruz kaldığında, topluma aykırı bu adam çevresindeki herkesle gitgide daha da uyumsuz hâle gelir.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?