Kaçış Oyunu – Play or Die
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.7 IMDB Puanı 358 Görüntülenme

Kaçış Oyunu – Play or Die

Şehirde yeni bir akım başlatan Kaçış Oyunu, Lucas ve Chloe'inde dikkatini çeker. Oyunun kuralları gerektiğince basittir. Oyun içindeki her şey bir hayal ürünü fakat oyunun sonucunda ölecek şahıs ise gerçek olacaktır. İlk başta bilmeceyi çözmeye çalışan ikili, kendilerini bir akıl hastanesinde bulurlar. Önlerinde halledilmesi gereken denklemler dururken, hayatta kalma duygusu baskın olmaya başlayacak ve hadise stres dolu bir evreye doğru gitmeye başlayacaktır.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kaçış Oyunu – Play or Die | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kaçış Oyunu – Play or Die | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Şehirde yeni bir akım başlatan Kaçış Oyunu, Lucas ve Chloe'inde dikkatini çeker. Oyunun kuralları gerektiğince basittir. Oyun içindeki her şey bir hayal ürünü fakat oyunun sonucunda ölecek şahıs ise gerçek olacaktır. İlk başta bilmeceyi çözmeye çalışan ikili, kendilerini bir akıl hastanesinde bulurlar. Önlerinde halledilmesi gereken denklemler dururken, hayatta kalma duygusu baskın olmaya başlayacak ve hadise stres dolu bir evreye doğru gitmeye başlayacaktır.Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki başka izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?