Kapı Full Hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 1,194 Görüntülenme

Kapı Full Hd izle

Kapı Kapı filmi 2018 720p olarak izlemeniz için hazırKapı, Midyatlı Süryani bir ailenin dramını husus ediyor. Ahşap ustası olan Yakup ile eşi Şemsa, seneler evvelce Mardin’den Berlin’e göç eder. Üç çocukları ve torunları ile beraber Berlin’de hayat sürdüren Süryani aile, burada düzenlerini kurup mutlu bir hayat sürer. Fakat bir gün Mardin’den gelen beklenmedik haber ailenin hayatını değiştirir. Telefonda aldıkları haber yirmi beş sene evvelce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir. Ailenin seneler evvelce yaşadığı acı aldıkları haber ile tekrardan canlanır. Yakup ve Şemsa süre kaybetmeden Mardin’e giderler. Onlara bu yolculuklarında torunları Nardin de eşlik eder. Yıllar evvelce ayrıldığı köyüne geri dönen Yakup, gördükleri karşısında şok olur. Köyü terk edilmiş, evi ise yağmalanmış bir durumda bulur. Evin kapısının sökülüp alındığı gören Yakup, kapının peşine düşmeye karar verir. Kapıyı bulmak amacıyla Nardin ve kapıyı yerinden söken kaçakçı Remzi ile yola çıkan Yakup evvelce Kayseri’ye oradan da İstanbul’a gider. Yakup kendisi amacıyla büyük ehemmiyet taşıyan kapıyı bulabilecek midir? Yönetmen koltuğunda "İlk Aşk", "Mutlu Aile Defteri", "Babam" gibi yapımlara imza atan Nihat Durak'ın oturduğu filmin başrolünde usta oyuncu Kadir İnanır ve Vahide Perçin yer alıyor. Filmde ikiliye Timur Acar, Aybüke Pusat, Sermet Yeşil, Nilay Erdönmez ve Özgün Çoban gibi isimler eşlik ederken, Erdal Beşikçioğlu ve Menderes Samancılar da misafir oyuncular arasında yer alıyor.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kapı -Kapı Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kapı Full Hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kapı Full Hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kapı Kapı filmi 2018 720p olarak izlemeniz için hazırKapı, Midyatlı Süryani bir ailenin dramını husus ediyor. Ahşap ustası olan Yakup ile eşi Şemsa, seneler evvelce Mardin’den Berlin’e göç eder. Üç çocukları ve torunları ile beraber Berlin’de hayat sürdüren Süryani aile, burada düzenlerini kurup mutlu bir hayat sürer. Fakat bir gün Mardin’den gelen beklenmedik haber ailenin hayatını değiştirir. Telefonda aldıkları haber yirmi beş sene evvelce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir. Ailenin seneler evvelce yaşadığı acı aldıkları haber ile tekrardan canlanır. Yakup ve Şemsa süre kaybetmeden Mardin’e giderler. Onlara bu yolculuklarında torunları Nardin de eşlik eder. Yıllar evvelce ayrıldığı köyüne geri dönen Yakup, gördükleri karşısında şok olur. Köyü terk edilmiş, evi ise yağmalanmış bir durumda bulur. Evin kapısının sökülüp alındığı gören Yakup, kapının peşine düşmeye karar verir. Kapıyı bulmak amacıyla Nardin ve kapıyı yerinden söken kaçakçı Remzi ile yola çıkan Yakup evvelce Kayseri’ye oradan da İstanbul’a gider. Yakup kendisi amacıyla büyük ehemmiyet taşıyan kapıyı bulabilecek midir? Yönetmen koltuğunda "İlk Aşk", "Mutlu Aile Defteri", "Babam" gibi yapımlara imza atan Nihat Durak'ın oturduğu filmin başrolünde usta oyuncu Kadir İnanır ve Vahide Perçin yer alıyor. Filmde ikiliye Timur Acar, Aybüke Pusat, Sermet Yeşil, Nilay Erdönmez ve Özgün Çoban gibi isimler eşlik ederken, Erdal Beşikçioğlu ve Menderes Samancılar da misafir oyuncular arasında yer alıyor.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kapı -Kapı Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Kapı

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Nihat Durak

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?