Karantina Quarantine
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 297 Görüntülenme

Karantina Quarantine

Los Angeles sokaklarında haber kovalayan Angela, gece bir binadan gelen yardım çağrısına polis ile gitmeye karar verir. Binanın 3 katındaki daireden gelen korkunç çığlıkları araştırmak amacıyla eve girdiklerinde karanlıkta tek başına duran ve üstü başı kanlar içersinde olan kadını görürler. Kadın ilk bakışta hasta gibi görünmekteydi fakat gerçek çok geçmeden kendini açığa çıkartacaktı. Cesur gazeteci ve kameramanı dahil apartmana girenlerden bir daha haber alınamamıştı. Mühürlenen binada yaşananlar tarihe karanlık bir sır olarak not düşülecektir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Karantina Quarantine | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Karantina Quarantine | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Los Angeles sokaklarında haber kovalayan Angela, gece bir binadan gelen yardım çağrısına polis ile gitmeye karar verir. Binanın 3 katındaki daireden gelen korkunç çığlıkları araştırmak amacıyla eve girdiklerinde karanlıkta tek başına duran ve üstü başı kanlar içersinde olan kadını görürler. Kadın ilk bakışta hasta gibi görünmekteydi fakat gerçek çok geçmeden kendini açığa çıkartacaktı. Cesur gazeteci ve kameramanı dahil apartmana girenlerden bir daha haber alınamamıştı. Mühürlenen binada yaşananlar tarihe karanlık bir sır olarak not düşülecektir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?