Karmouz War No Surrender Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 724 Görüntülenme

Karmouz War No Surrender Full HD İzle

Karmouz War No Surrender Full HD İzleMısır günün birisinde işgal edildiğinde İngilizler Mısır’ın bütün bölgesini ele geçirmiş ve her yere dağılarak orada saltanat sürmeye başlamışlardı. Kral Faruk saatinde gerçekleşen bu hadiseler mısır halkını zor bir süreçten geçirmiştir. İngiliz askerleri bundan sonra eğlenmek amacıyla mısırlı kızları kendilerine maskot olarak seçerek istediği herşeyi yaptırmaya kalkınca mısırda bir direniş gerçekleşecek. İngiliz askerlerinin kendine eğlenmek amacıyla seçtiği kız bir caminin imamının kızı olunca sert kayaya çarptığını anlayacak ve direniş yapan halk arasındaki birtakım dikkat çekici şahıslar bunun bedelini ağır ödeyecektir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Karmouz War No Surrender Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Karmouz War No Surrender Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Karmouz War No Surrender Full HD İzleMısır günün birisinde işgal edildiğinde İngilizler Mısır’ın bütün bölgesini ele geçirmiş ve her yere dağılarak orada saltanat sürmeye başlamışlardı. Kral Faruk saatinde gerçekleşen bu hadiseler mısır halkını zor bir süreçten geçirmiştir. İngiliz askerleri bundan sonra eğlenmek amacıyla mısırlı kızları kendilerine maskot olarak seçerek istediği herşeyi yaptırmaya kalkınca mısırda bir direniş gerçekleşecek. İngiliz askerlerinin kendine eğlenmek amacıyla seçtiği kız bir caminin imamının kızı olunca sert kayaya çarptığını anlayacak ve direniş yapan halk arasındaki birtakım dikkat çekici şahıslar bunun bedelini ağır ödeyecektir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?