Kayıp Yabancı The Parts You Lose
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 250 Görüntülenme

Kayıp Yabancı The Parts You Lose

Ülke yaşanan banka soygunu sebebi ile şoktadır. Polis ekipleri bu soygunun beş şahıs doğrulusunda yapıldığını belirleme ederek ayrıntılı çalışma neticesi soygunculardan dördünü yakalamayı başarır. Fakat ekibin en kuvvetli delegesi hala kayıptır. Auburn, ölümü dahi göze alarak polisten kaçmaya devam eder iken yaralanır. Adamı kurtaracak olan ise hiç beklemediği biri olan işitme engelli ufak kız olacaktır. Yaralı gördüğü adamı evinin sığınağına indiren ufak kız Wesley, vakit içersinde azılı suçlu ile dost olur ve çift kendi kaderlerine doğru gelişmeye başlar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kayıp Yabancı The Parts You Lose | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kayıp Yabancı The Parts You Lose | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Ülke yaşanan banka soygunu sebebi ile şoktadır. Polis ekipleri bu soygunun beş şahıs doğrulusunda yapıldığını belirleme ederek ayrıntılı çalışma neticesi soygunculardan dördünü yakalamayı başarır. Fakat ekibin en kuvvetli delegesi hala kayıptır. Auburn, ölümü dahi göze alarak polisten kaçmaya devam eder iken yaralanır. Adamı kurtaracak olan ise hiç beklemediği biri olan işitme engelli ufak kız olacaktır. Yaralı gördüğü adamı evinin sığınağına indiren ufak kız Wesley, vakit içersinde azılı suçlu ile dost olur ve çift kendi kaderlerine doğru gelişmeye başlar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?