Kefernahum
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 177 Görüntülenme

Kefernahum

, Kefernahum, 12 yaşındaki Zain’in kısacık yaşam hikâyesini anlatıyor. Ailesinden yalnızca sevgi gördüğünü, bunun dışında hep ihmal edildiğini söyleyen, nüfusa kayıtlı bile olmayan Zain, Beyrut’un en yoksul mahallelerinde bazı durumlarda tek başına, bazı durumlarda mülteci bir bayanın sıcak kucağında yaşam mücadelesini sürdürüyor ve sonucunda anne-babasını mahkemeye veriyor. Çocukluk, aile, göçmenlik, sevgi gibi evrensel kavramları işleyen filmde Zain rolünü inanılmaz bir performansla üstlenen ufak Zain Al Rafeea, aslında de Beyrut’ta Suriyeli mülteci bir ailenin çocuğu olarak tıpkı filmdeki gibi zorluklar yaşamış.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kefernahum | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kefernahum | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    , Kefernahum, 12 yaşındaki Zain’in kısacık yaşam hikâyesini anlatıyor. Ailesinden yalnızca sevgi gördüğünü, bunun dışında hep ihmal edildiğini söyleyen, nüfusa kayıtlı bile olmayan Zain, Beyrut’un en yoksul mahallelerinde bazı durumlarda tek başına, bazı durumlarda mülteci bir bayanın sıcak kucağında yaşam mücadelesini sürdürüyor ve sonucunda anne-babasını mahkemeye veriyor. Çocukluk, aile, göçmenlik, sevgi gibi evrensel kavramları işleyen filmde Zain rolünü inanılmaz bir performansla üstlenen ufak Zain Al Rafeea, aslında de Beyrut’ta Suriyeli mülteci bir ailenin çocuğu olarak tıpkı filmdeki gibi zorluklar yaşamış.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?