Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 106 Görüntülenme

Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi

Kelly Çetesi'nin Gerçek Hikayesi izle (2020), Peter Carey'nin 2000 tarihli aynı adlı kitabından uyarlanan Kelly Çetesi'nin Gerçek Hikayesi, Avustralya'da efsane durumuna gelen, dünyanın en ünlü kaçağı Ned Kelly'nin hayatının bilinmeyenlerinin anlatırken ülkenin yıkıcı geçmişine de yer veriyor. Kötü nam salmış, medeniyetten uzak yaşam sürdüren bir adam olan Harry Power doğrulusunda yetiştirilen Ned Kelly, ailesine bilhassa de annesine oluşturulan haksızlıkların ardından, ülkenin gördüğü en yürekli isyanlardan birini planlamak amacıyla vahşi bir savaşçı grubu ile işbirliği yapar. Film işte bu çetenin öyküsünü anlatıyor.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Kelly Çetesi'nin Gerçek Hikayesi izle (2020), Peter Carey'nin 2000 tarihli aynı adlı kitabından uyarlanan Kelly Çetesi'nin Gerçek Hikayesi, Avustralya'da efsane durumuna gelen, dünyanın en ünlü kaçağı Ned Kelly'nin hayatının bilinmeyenlerinin anlatırken ülkenin yıkıcı geçmişine de yer veriyor. Kötü nam salmış, medeniyetten uzak yaşam sürdüren bir adam olan Harry Power doğrulusunda yetiştirilen Ned Kelly, ailesine bilhassa de annesine oluşturulan haksızlıkların ardından, ülkenin gördüğü en yürekli isyanlardan birini planlamak amacıyla vahşi bir savaşçı grubu ile işbirliği yapar. Film işte bu çetenin öyküsünü anlatıyor.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?