Kill Bill Bölüm 1
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 192 Görüntülenme

Kill Bill Bölüm 1

Gelin, saatinde kadın suikastçılardan meydana gelen bir grubunun parçasıdır. Bill ve diğeri suikastçılar ona karşı birleşince yerini bırakmıştır. Düğünü esnasında saldırıya uğrar. Kilisedeki herkes öldürülür. O da karnındaki bebeğini düşürür ama hayatta kalmayı başarır. 5 sene süresince komada kalan Gelin, bir mucize eseri yaşama geri döner. Artık tek hedefi vardır: Ona pusu kuran Bill ve adamlarını teker, teker öldürmek.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kill Bill Bölüm 1 | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kill Bill Bölüm 1 | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Gelin, saatinde kadın suikastçılardan meydana gelen bir grubunun parçasıdır. Bill ve diğeri suikastçılar ona karşı birleşince yerini bırakmıştır. Düğünü esnasında saldırıya uğrar. Kilisedeki herkes öldürülür. O da karnındaki bebeğini düşürür ama hayatta kalmayı başarır. 5 sene süresince komada kalan Gelin, bir mucize eseri yaşama geri döner. Artık tek hedefi vardır: Ona pusu kuran Bill ve adamlarını teker, teker öldürmek.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?