Kıskanç Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 215 Görüntülenme

Kıskanç Full HD İzle

Kıskanç - Jalouse orta yaş krizine giren ve çevresindeki herkesi kıskanmaya başlayan bir bayanın öyküsünü anlatıyor. Bir üniversite profesörü olan Nathalie eşinden boşanmış bir kadındır. Orta yaşlarına varan Nathalie çevresindekiler doğrulusunda sevecen biri olarak görülür. Ancak orta yaş krizine yakalandığında bambaşka birine dönüşür.

İyi kalpliliği ile tanınmış kadın gitmiş onun yerine en iyi arkadaşı, yeni meslektaşı, eski kocası dahil herkesi kıskanan bir kadın gelmiştir. Bu hal öyle bir hal alır ki 18 yaşındaki kızı Mathilde’yi bile kıskanır duruma gelir. Başlarda amacıylae düştüğü halun geçici bir proses olduğunu düşünür. Ancak iş giderek daha sorunlu bir boyuta ulaşır. Nathalie bundan sonra çevresindeki kıskanmanın yanı sıra onların hayatına araya girmek etmeye başlar. Nathalie, bu beklenmedik orta yaş krizi süresince kendisini birbirinden absürt halun ortamında bulur.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com amacıyla çok mühim olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği yardımıyla sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.


Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kıskanç Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kıskanç Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kıskanç - Jalouse orta yaş krizine giren ve çevresindeki herkesi kıskanmaya başlayan bir kadının hikayesini anlatıyor. Bir üniversite profesörü olan Nathalie eşinden boşanmış bir kadındır. Orta yaşlarına varan Nathalie çevresindekiler tarafından sevecen biri olarak görülür. Fakat orta yaş krizine yakalandığında bambaşka birine dönüşür.

  İyi kalpliliği ile tanınan kadın gitmiş onun yerine en iyi arkadaşı, yeni meslektaşı, eski kocası dahil herkesi kıskanan bir kadın gelmiştir. Bu durum öyle bir hal alır ki 18 yaşındaki kızı Mathilde’yi bile kıskanır hale gelir. Başlarda içine düştüğü durumun geçici bir süreç olduğunu düşünür. Fakat iş giderek daha sıkıntılı bir boyuta ulaşır. Nathalie artık çevresindeki kıskanmanın yanı sıra onların hayatına müdahale etmeye başlar. Nathalie, bu beklenmedik orta yaş krizi boyunca kendisini birbirinden absürt durumun içerisinde bulur.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Jalouse

  Yayın Tarihi:

  2017

  Senaryo:

  Stéphane Foenkinos

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?