Kursk Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 274 Görüntülenme

Kursk Full HD İzle

Kursk Full İzleRus donanmasının K-141 Kursk denizaltısı ilk tatbikatında gidecektir. Batmaz diye fikir edinilen ve Rus donanmasının en iyilerinden meydana gelen mürettabatı, tatbikatta bir kaza olur ve Rusya hayatta kalanları kurtarmak amacıyla başka ülkelerin yardım tekliflerini reddeder. 2000 senesinde tarihin en ölümcül deniz felaketi olarak tarihe geçmiştir. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kursk Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kursk Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Kursk Full İzleRus donanmasının K-141 Kursk denizaltısı ilk tatbikatında gidecektir. Batmaz diye fikir edinilen ve Rus donanmasının en iyilerinden meydana gelen mürettabatı, tatbikatta bir kaza olur ve Rusya hayatta kalanları kurtarmak amacıyla başka ülkelerin yardım tekliflerini reddeder. 2000 senesinde tarihin en ölümcül deniz felaketi olarak tarihe geçmiştir. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?