Kuyu Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 631 Görüntülenme

Kuyu Full HD İzle

Kuyu Full HD İzleThe Hole in the Ground izle, The Hole in the Ground full izle, The Hole in the Ground Türkçe dublaj izle, The Hole in the Ground hd izle, The Hole in the Ground 2019 izle, İrlanda'nın kırsal kesiminde geride bıraktığımız film, korkuyu birkaç öge ile ele alıyor: Anne-oğul ilişkisi, acayip ve ne yaptığı belli olmayan komşular ile onları yavaş yavaş ele hayatış şeytani bir gücün zenginliği ve devasa bir çukur. Filmin hususu ise şöyle: Kötü geçmişinden kaçmaya çalışan Seána Kerslake'in canlandırdığı genç kadın Sarah O’Neill, kendisine ve oğlu Chriss'e İrlanda'nın kırsallarında yeni ve dokunulmaz bir hayat inşa etmek amacıyla uğraş vermektedir. Fakat işler pek de onun düşlediği gibi gitmez. Taşındıkları yerdeki yeni komşularının davranışlar, Sarah ve oğlunun hiç de dokunulmazlık kazanamadığını gözler önüne serecektir. Onların güvenliklerini delip geride bıraktığımız acayip komşu, Sarah'nın paranoyaklaşmasına ve kötü rüyalar görmesine namacıyla olacaktır. Bu sırada Sarah'nın oğlu Chriss de değişime uğrayacak ve annesi yavaş yavaş bunu farkedecektir. Evlerinin gerisinde tespit edilen ormana yürüyüşe çıktıkları bir gün Chris ansızın ortadan kaybolur. Çaresizce ormanın içersinde oğlunu arayan Sarah bu sırada devasa bir çukur keşfeder. Sonunda oğlunu bulan Sarah her şeyin yoluna girdiğini düşünür. Ama hiçbir şey yolunda değildir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kuyu Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kuyu Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Kuyu Full HD İzleThe Hole in the Ground izle, The Hole in the Ground full izle, The Hole in the Ground Türkçe dublaj izle, The Hole in the Ground hd izle, The Hole in the Ground 2019 izle, İrlanda'nın kırsal kesiminde geride bıraktığımız film, korkuyu birkaç öge ile ele alıyor: Anne-oğul ilişkisi, acayip ve ne yaptığı belli olmayan komşular ile onları yavaş yavaş ele hayatış şeytani bir gücün zenginliği ve devasa bir çukur. Filmin hususu ise şöyle: Kötü geçmişinden kaçmaya çalışan Seána Kerslake'in canlandırdığı genç kadın Sarah O’Neill, kendisine ve oğlu Chriss'e İrlanda'nın kırsallarında yeni ve dokunulmaz bir hayat inşa etmek amacıyla uğraş vermektedir. Fakat işler pek de onun düşlediği gibi gitmez. Taşındıkları yerdeki yeni komşularının davranışlar, Sarah ve oğlunun hiç de dokunulmazlık kazanamadığını gözler önüne serecektir. Onların güvenliklerini delip geride bıraktığımız acayip komşu, Sarah'nın paranoyaklaşmasına ve kötü rüyalar görmesine namacıyla olacaktır. Bu sırada Sarah'nın oğlu Chriss de değişime uğrayacak ve annesi yavaş yavaş bunu farkedecektir. Evlerinin gerisinde tespit edilen ormana yürüyüşe çıktıkları bir gün Chris ansızın ortadan kaybolur. Çaresizce ormanın içersinde oğlunu arayan Sarah bu sırada devasa bir çukur keşfeder. Sonunda oğlunu bulan Sarah her şeyin yoluna girdiğini düşünür. Ama hiçbir şey yolunda değildir.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?