Kuzular Kurtlara Karşı 2 Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 152 Görüntülenme

Kuzular Kurtlara Karşı 2 Full HD İzle

Kuzular Kurtlara Karşı 2, Kuzular ve kurtların birlikte hayat sürdürdükleri görülmüş müdür hiç? Yaşarlar tabi ki. Kuzuların kasabasında yaşam sürdüren Gri isimli kurt, hayatından çok mutludur. Bu haber, uzaklarda yaşam sürdüren kurtların lideri Gark’ın kulağına gidince işler değişir. Gark’a göre bu hadise tabiat kanunlarına aykırıdır. Gark’ın kurtlarıyla Gri’nin kuzuları karşı karşıya gelince aralarında türlü oyunlara ve komikliklere sahne olan bir çekişme başlar. Sonunda bakalım kim haklı çıkacaktır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com amacıyla çok mühim olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği yardımıyla sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.


Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Kuzular Kurtlara Karşı 2 Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Kuzular Kurtlara Karşı 2 Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Kuzular Kurtlara Karşı 2, Kuzular ve kurtların beraber yaşadıkları görülmüş müdür hiç? Yaşarlar tabi ki. Kuzuların kasabasında yaşayan Gri adlı kurt, hayatından çok mutludur. Bu haber, uzaklarda yaşayan kurtların lideri Gark’ın kulağına gidince işler değişir. Gark’a göre bu olay doğa kanunlarına aykırıdır. Gark’ın kurtlarıyla Gri’nin kuzuları karşı karşıya gelince aralarında türlü oyunlara ve komikliklere sahne olan bir çekişme başlar. Sonunda bakalım kim haklı çıkacaktır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?