Lagaan Evvel Zaman İçinde Hindistan’da
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 474 Görüntülenme

Lagaan Evvel Zaman İçinde Hindistan’da

Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan'da izle (2001), Hindistan'ın Champaner şehri büyük bir kuraklık içerisine girmiştir. Köylüler bir araya gelerek, toprak sahiplerinden Lagaan isimli verdiği vergilerin bir vakit amacıyla durdurulmasını isterler, zira ellerinde vergi namına verecek hiçbir şeyleri kalmamıştır. Ancak İngiliz ulusal yöneticiler Hintli halkın önüne bir şart koyalar. Lagaan vergisinin kaldırılması fakat köylülerin İngilizleri bir kriket müsabakasında yenmesine bağlıdır! Ancak köyde kriket oynamayı bilen hiç kimse yoktur... Köyden Bhuvan isminde genç ve yürekli bir delikanlı, eline ahşaptan bir değnek almamış olmasına İngilizlere alan okur. Bu arada bu "adil" düelloyu duyanlar akın akın köye gelirler. Köylülerin ve Bhuvan'ın kendilerinden diğer tek destekçisi ise İngiliz albay Russell'ın kız kardeşi Elizabeth'tir. Hindistan'ın İngiliz sömürgesi altında bulunduğu dönemde geride bıraktığımız filmin yönetmeliğni Ashutosh Gowariker üstleniyor.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Lagaan Evvel Zaman İçinde Hindistan’da | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Lagaan Evvel Zaman İçinde Hindistan’da | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Lagaan: Evvel Zaman İçinde Hindistan'da izle (2001), Hindistan'ın Champaner şehri büyük bir kuraklık içerisine girmiştir. Köylüler bir araya gelerek, toprak sahiplerinden Lagaan isimli verdiği vergilerin bir vakit amacıyla durdurulmasını isterler, zira ellerinde vergi namına verecek hiçbir şeyleri kalmamıştır. Ancak İngiliz ulusal yöneticiler Hintli halkın önüne bir şart koyalar. Lagaan vergisinin kaldırılması fakat köylülerin İngilizleri bir kriket müsabakasında yenmesine bağlıdır! Ancak köyde kriket oynamayı bilen hiç kimse yoktur... Köyden Bhuvan isminde genç ve yürekli bir delikanlı, eline ahşaptan bir değnek almamış olmasına İngilizlere alan okur. Bu arada bu "adil" düelloyu duyanlar akın akın köye gelirler. Köylülerin ve Bhuvan'ın kendilerinden diğer tek destekçisi ise İngiliz albay Russell'ın kız kardeşi Elizabeth'tir. Hindistan'ın İngiliz sömürgesi altında bulunduğu dönemde geride bıraktığımız filmin yönetmeliğni Ashutosh Gowariker üstleniyor.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?