Last Christmas Bir Şans Daha
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 143 Görüntülenme

Last Christmas Bir Şans Daha

Yılın en çok merak edilen filmleri arasında yer alan Bir Şans Daha, Kate, Londra'da yaşam sürdüren genç bir kadındır. Hayatında çoğu hatalı karar alan genç kadın, elf rolünü üstlendiği bir Noel dükkanında çalışmaktadır. Tom isminde bir adamın hiç beklenmedik bir vakitte Kate’in yaşamına dahil olması, genç bayanın dünyasının bambaşka bir hal almasına namacıyla olur. Tom her ne kadar Kate’in sınırlarını zorlasa da onunla beraber Londra’nın en güzel dönemlerinde yaşamı amacıyla yeni bir başlangıç yapmaya çalışır. Her ne kadar Tom ve Kate’in yaşamında hiçbir şey yolunda gitmese de, kalplerinin sesini dinlemeleri zor olmayacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Last Christmas Bir Şans Daha | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Last Christmas Bir Şans Daha | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Yılın en çok merak edilen filmleri arasında yer alan Bir Şans Daha, Kate, Londra'da yaşam sürdüren genç bir kadındır. Hayatında çoğu hatalı karar alan genç kadın, elf rolünü üstlendiği bir Noel dükkanında çalışmaktadır. Tom isminde bir adamın hiç beklenmedik bir vakitte Kate’in yaşamına dahil olması, genç bayanın dünyasının bambaşka bir hal almasına namacıyla olur. Tom her ne kadar Kate’in sınırlarını zorlasa da onunla beraber Londra’nın en güzel dönemlerinde yaşamı amacıyla yeni bir başlangıç yapmaya çalışır. Her ne kadar Tom ve Kate’in yaşamında hiçbir şey yolunda gitmese de, kalplerinin sesini dinlemeleri zor olmayacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?